Zaproszenie na 7 i 8 kolejkę Krajeńskiej Ligi Siatkówki Kobiet w sezonie 2019/2020

W niedzielę 16 lutego 2020 roku zostaną wznowione po przerwie rozgrywki ligowe „Krajeńskiej Ligi Siatkówki Kobiet” w sezonie 2019/2020.

Do rozgrywek w trzeciej edycji ligi zgłosiło się 8 zespołów: Chodzieżanki, Noteć Czarnków, OSiR Wyrzysk Juniorki, OSiR Wyrzysk Kadetki, SP Szamocin, SPS Sparta Złotów, Volley-mix, Żnin Team. Organizatorem rozgrywek jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wyrzysku.

Celem rozgrywek jest wyłonienie mistrza w siatkówce kobiet w nadchodzącym sezonie 2019/2020, popularyzacja piłki siatkowej wśród kobiet, a także propagowanie aktywnych form spędzania czasu wolnego. W poprzednim sezonie medale zdobyły: złote Volley-mix, srebrne Iskra Szamocin, brązowe OSiR Wyrzysk Juniorki.

Liga zostanie rozegrana system „każdy z każdym” oraz „mecz i rewanż”. Spotkania ligowe będą rozgrywane do 3 wygranych setów do 25 punktów (tie-break do 15 punktów). Miejscem rozgrywek będzie hala sportowa przy ulicy Głównej 58A w Osieku nad Notecią.

Po rozegraniu sześciu kolejek ligowych w tabeli prowadzi drużyna Volley-mix (17 punktów) przed OSiR Wyrzysk Kadetki (16 punktów) oraz OSiR Wyrzysk Juniorki (15 punktów). Szczegółowy terminarz spotkań zaplanowanych w 7 i 8 kolejce na plakacie.