Zaproszenie na 7, 8, 9 kolejkę Krajeńskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn w sezonie 2019/2020

W niedzielę 8 grudnia 2019 roku zostaną rozegrane następne spotkania ligowe w ramach rozgrywek „Krajeńskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn” w sezonie 2019/2020.

Do rozgrywek w trzeciej edycji ligi zgłosiło się 9 zespołów: Albatros Dąbrowa, Bel Team, Dzieci z Noteci, Goodmorning Volley, Kwiat Polskiej Młodzieży, Problem Szamocin, SBN Calato, Volley Mafija, Złotovia Złotów. Organizatorem rozgrywek jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wyrzysku

Celem rozgrywek jest wyłonienie mistrza w siatkówce mężczyzn w nadchodzącym sezonie 2019/2020, popularyzacja piłki siatkowej, a także propagowanie aktywnych form spędzania czasu wolnego. W poprzednim sezonie medale zdobyły: złote Bel Team, srebrne Miłosz Świerczyński Team, brązowe Calato Więcbork.

Liga zostanie rozegrana system „każdy z każdym” oraz „mecz i rewanż”. Spotkania ligowe będą rozgrywane do 2 wygranych setów do 25 punktów (tie-break do 15 punktów). Miejscem rozgrywek będzie hala sportowa przy ulicy Głównej 58A w Osieku nad Notecią.

Po rozegraniu sześciu kolejek ligowych w tabeli prowadzi drużyna Bel Team (13 punktów) przed Volley Mafija (12 punktów) oraz Dzieci z Noteci (10 punktów). Szczegółowy terminarz spotkań zaplanowanych w 7, 8, 9 kolejce na plakacie.