Zaproszenie na 5 i 6 kolejkę Krajeńskiej Ligi Siatkówki Kobiet w sezonie 2019/2020

W nadchodzącą niedzielę 15 grudnia 2019 roku zostaną rozegrane kolejne spotkania ligowe w ramach rozgrywek „Krajeńskiej Ligi Siatkówki Kobiet” w sezonie 2019/2020.

Do rozgrywek w trzeciej edycji ligi zgłosiło się 8 zespołów: Chodzieżanki, Noteć Czarnków, OSiR Wyrzysk Juniorki, OSiR Wyrzysk Kadetki, SP Szamocin, SPS Sparta Złotów, Volley-mix, Żnin Team. Organizatorem rozgrywek jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wyrzysku.

Celem rozgrywek jest wyłonienie mistrza w siatkówce kobiet w nadchodzącym sezonie 2019/2020, popularyzacja piłki siatkowej wśród kobiet, a także propagowanie aktywnych form spędzania czasu wolnego. W poprzednim sezonie medale zdobyły: złote Volley-mix, srebrne Iskra Szamocin, brązowe OSiR Wyrzysk Juniorki.

Liga zostanie rozegrana system „każdy z każdym” oraz „mecz i rewanż”. Spotkania ligowe będą rozgrywane do 3 wygranych setów do 25 punktów (tie-break do 15 punktów). Miejscem rozgrywek będzie hala sportowa przy ulicy Głównej 58A w Osieku nad Notecią.

Po rozegraniu czterech kolejek ligowych w tabeli prowadzi drużyna OSiR Wyrzysk Kadetki (12 punktów) przed Volley-mix (12 punktów) oraz OSiR Wyrzysk Juniorki (9 punktów). Szczegółowy terminarz spotkań zaplanowanych w 5 i 6 kolejce na plakacie.