Ostatnie zajęcia sportowe „Przedszkola Siatkarskiego” w sezonie 2018/2019!

W poniedziałek 13 maja 2019 roku odbyły się ostatnie zajęcia sportowe„Przedszkola Siatkarskiego” w sezonie 2018/2019.

Druga edycja zajęć sportowych projektu „Przedszkola Siatkarskiego” wystartowała we wrześniu 2018 roku. Akcja podobnie jak w ubiegłym roku objęta była patronatem honorowym Pani Burmistrz Wyrzyska Bogusławy Jagodzińskiej.

Treningi miały charakter zajęć ogólnorozwojowych z elementami siatkówki. Skierowane były do dziewczynek i chłopców w wieku od 5 do 9 lat (dzieci uczęszczające do przedszkola oraz klas I, II, III szkoły podstawowej). Zajęcia odbywały się dwa razy w tygodniu w hali sportowej w Osieku nad Notecią. Od samego początku zajęcia sportowe w ramach przedszkola cieszyły się sporym zainteresowaniem. Łącznie przeprowadzono 58 treningów

Na ostatnie zajęcia sportowe w sezonie 2018/2019 trenerzy Anna Młyńska i Paweł Białczak postanowili zaprosić tradycyjnie oprócz dzieci również ich rodziców lub innych członków rodzin, aby wspólnie wziąć udział w treningu. Cieszy nas, że kolejny raz z zaproszenia skorzystało wielu rodziców, którzy wspólnie z dziećmi mogli spróbować swoich sił w poszczególnych elementach siatkarskiego rzemiosła oraz wyścigach rzędów. Po zajęciach dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz plecaki.

Zapraszamy do obejrzenia filmów z rozgrzewki (kliknij tutaj) oraz zabawy w berka (kliknij tutaj).

Serdecznie zapraszamy do udziału w trzeciej edycji zajęć sportowych „Przedszkola Siatkarskiego”, które rozpoczną się we wrześniu 2019 roku!

Do zobaczenia!

Foto: Patrycja Szczepaniak