Zapraszamy na JESIEŃ 2018 z cyklu „4 Pory Roku – Dębowa Góra”!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wyrzysku zaprasza do udziału w kolejnym biegu/marszy JESIEŃ 2018 w ramach II edycji „4 Pory Roku – Dębowa Góra”

 

 

Celem projektu jest promowanie walorów turystycznych masywu Dębowa Góra, popularyzacja biegania i maszerowania jako środka aktywności ruchowej oraz wyłonienie najlepszych biegaczy oraz kijkarzy biorących w nim udział. W tym roku cykl wpisujemy w gminne obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości i wybuchy Powstania Wielkopolskiego. Zachęcamy zatem do zaakcentowania barwami narodowymi swojej osoby podczas kolejnych biegów czy marszów. Partnerami projektu jest Gmina Wyrzysk, Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek, WLKS Łobzonka Wyrzysk oraz Nadleśnictwo Kaczory.

 

 

Cykl podobnie jak w ubiegłym roku będzie składał się z czterech imprez sportowych rozgrywanych wiosną (24 marca 2018 roku), latem (30 czerwca 2018 roku), jesienią (22 września 2018 roku) oraz zimą (15 grudnia 2018 roku). Miasteczko startowe będzie znajdowało się na parkingu leśnym przy leśniczówce Zielona Góra. Start biegu i marszu jest zaplanowany na godzinę 11:00.

 

Zgłoszenia prowadzone są drogą elektroniczną na stronie internetowej www.inetsport.pl:

Więcej szczegółów w regulaminie (aby przejść do regulaminu kliknij tutaj).

 

Zapraszamy!