Zapraszamy na bieg i marsz „4 Pory Roku – Dębowa Góra – Jesień”!

Zapraszamy do udziału w  biegu i marszu nordic walking pn. „Jesień 2017” w cyklu „4 Pory Roku – Dębowa Góra”!

 

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wyrzysku zaprasza do udziału w cyklu biegów i marszów nordic walking pn. „4 Pory Roku – Dębowa Góra”. Celem projektu jest promowanie walorów turystycznych masywu Dębowa Góra, popularyzacja biegania i maszerowania jako środka aktywności ruchowej oraz wyłonienie najlepszych biegaczy oraz kijkarzy biorących w nim udział. Partnerami projektu jest Gmina Wyrzysk, Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek oraz Nadleśnictwo Kaczory.

 

 

W sobotę 16 września 2017 roku odbędzie się trzecia impreza z cyklu pn. „Jesień”. Ostatnia impreza w ramach cyklu odbędzie się zimą czyli 16 grudnia 2017 roku. Miasteczko startowe będzie znajdowało się na parkingu leśnym przy leśniczówce Zielona Góra. Start biegu i marszu jest zaplanowany na godzinę 11:00. Długość trasy biegu będzie wynosiła ok. 8,6 km (patrz mapka), a długość trasy nordic walking ok. 7,00 km (patrz mapka).

 

 

Zgłoszenia prowadzone są drogą elektroniczną na stronie internetowej www.inetsport.pl (aby przejść do zapisów kliknij tutaj) do dnia 13 września 2017 roku do godziny 20:00 oraz w biurze zawodów w dniu imprezy 16 września 2017 roku.

 

Więcej szczegółów w regulaminie (aby przejść do regulaminu kliknij tutaj)!

 

Zapraszamy!