Wyniki „II Mistrzostw Gminy Wyrzysk w Siatkówce Plażowej Mikstów”!

Na piasku turniej rozegrały pary mieszane w „II Mistrzostwach Gminy Wyrzysk w Siatkówce Plażowej Mikstów”.

W niedzielę 6 sierpnia 2017 roku zostały rozegrane „II Mistrzostwa Gminy Wyrzysk w Siatkówce Plażowej Mikstów”.  Turniej odbył się na boisku do siatkówki plażowej w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym w Osieku nad Notecią

Zawody miał przyczynić się do popularyzacji siatkówki plażowej, zintegrować lokalne środowisko siatkarskie oraz propagować aktywne formy spędzania wolnego czasu. Mistrzostwa zostały zorganizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wyrzysku we współpracy z Gminą Wyrzysk.

Do turnieju zgłosiło się aż dwanaście par: Betke Ilona / Góra Mikołaj (Piła/Karolewo), Bryś Eliza / Chuchla Michał (Liszkowo / Gromadno), Fac Michalina / Białczak Paweł (Nakło nad Notecią/Osiek nad Notecią), Gulbinowicz Dominika / Kwaśniewski Mateusz (Bydgoszcz/Osiek nad Notecią), Magierska Weronika / Kusz Eliasz (Osiek nad Notecią), Mazur Natalia / Oczkowski Robert (Więcbork), Radwańska Zuzanna / Zgrzywa Marcel (Osiek nad Notecią), Skrzypczyńska Daria / Mrotek Bartłomiej (Łobżenica/Wyrzysk), Szmyt Martyna / Draus Adrian (Szamocin/Nakło nad Notecią), Szymańska Sylwia / Węgrzyn Wojciech (Kruszki/Osiek nad Notecią), Żurakowska Marina / Smagagowski Mateusz (Więcbork/Runowo Krajeńskie), Żurakowska Tatiana / Nowak Michał (Więcbork).

Uczestników podzielono na cztery grupy, w których rywalizowano systemem „każdy z każdym” do 2 wygranych setów do 15 punktów. Następnie rozegrano systemem pucharowym ćwierćfinały, półfinały oraz mecz o 3. miejsce i mecz o 1. miejsce.

Skład grupy „A”:

1. Mazur Natalia / Oczkowski Robert

2. Żurakowska Marina / Smagagowski Mateusz 

3. Fac Michalina / Białczak Paweł

Skład grupy „B”:

1. Bryś Eliza / Chuchla Michał 

2. Skrzypczyńska Daria / Mrotek Bartłomiej 

3. Szmyt Martyna / Draus Adrian

Skład grupy „C”:

1. Radwańska Zuzanna / Zgrzywa Marcel 

2. Gulbinowicz Dominika / Kwaśniewski Mateusz 

3. Żurakowska Tatiana / Nowak Michał 

Skład grupy „D”:

1. Magierska Weronika / Kusz Eliasz

2. Betke Ilona / Góra Mikołaj

3. Szymańska Sylwia / Węgrzyn Wojciech 

Wyniki grupa „A”:

Mazur/Oczkowski 0:2 Żurakowska/Smagagowski (5:15 ; 6:15)

Żurakowska/Smagagowski 2:0 Fac/Białczak (15:12 ; 16:14)

Fac/Białczak 2:1 Mazur/Oczkowski (15:12 ; 13:15 ; 15:9)

Wyniki grupa „B”:

Bryś/Chuchla 0:2 Skrzypczyńska/Mrotek (7:15 ; 10:15)

Skrzypczyńska/Mrotek 2:0 Szmyt /Draus (15:11 ; 15:11)

Szmyt/Draus 2:0 Bryś/Chuchla (15:7 ; 15:8)

Wyniki grupa „C”:

Radwańska/Zgrzywa 0:2 Gulbinowicz/Kwaśniewski (13:15 ; 9:15)

Gulbinowicz/Kwaśniewski 2:1 Żurakowska/Nowak (14:16 ; 15:10 ; 15:8)

Żurakowska/Nowak 2:1 Radwańska/Zgrzywa (12:15 ; 15:12 ; 15:11)

Wyniki grupa „D”:

Magierska/Kusz 1:2 Betke/Góra (8:15 ; 15:7 ; 14:16)

Betke/Góra 0:2 Szymańska/Węgrzyn (14:16 ; 11:15) 

Szymańska/Węgrzyn 2:1 Magierska/Kusz (15:13 ; 13:15 ; 15:11) 

Ćwierćfinały: 

Żurakowska/Smagagowski 0:2 Betke/Góra (5:15 ; 13:15) 

Skrzypczyńska/Mrotek 1:2  Żurakowski/Nowak (17:15 ; 13:15 ; 11:15) 

Gulbinowicz/Kwaśniewski 1:2 Fac/Białczak (15:12 ; 10:15 ; 14:16) 

Szymańska/Węgrzyn 2:0 Szmyt/Draus (15:12 ; 15:6)

Półfinały: 

Betke/Góra 2:0 Żurakowska/Nowak (15:5 ; 15:6) 

Fac/Białczak 1:2 Szymańska/Węgrzyn (15:13 ; 10:15 ; 7:15) 

Mecz o 3. miejsce:

Fac/Białczak 2:0 Żurakowska/Nowak (15:3 ; 15:13) 

Mecz o 1. miejsce: 

Betke/Góra 0:2 Szymańska/Węgrzyn (13:15 ; 12:15)

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce: Szymańska Sylwia/Węgrzyn Wojciech

II miejsce: Betke Ilona/Góra Mikołaj

III miejsce: Fac Michalina/Białczak Paweł

IV miejsce: Żurakowska Tatiana/Nowak Michał

V miejsce: Skrzypczyńska Daria/Mrotek Bartłomiej

V miejsce: Żurakowska Marina/Smagagowski Mateusz

V miejsce: Gulbinowicz Dominika/Kwaśniewski Mateusz

V miejsce: Szmyt Martyna/Draus Adrian

VI miejsce: Bryś Eliza/Chuchla Michał

VI miejsce: Radwańska Zuzanna/Zgrzywa Marcel

VI miejsce: Magierska Weronika/Kusz Eliasz

VI miejsce: Mazur Natalia/ Oczkowski Robert

Trzy najlepsze pary zostały nagrodzone pucharami, a wszystkie pary uczestniczące w turnieju otrzymały dyplomy oraz medale.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z turnieju – kliknij tutaj

Strona turnieju w serwisie napiachu.pl – kliknij tutaj

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na kolejne turniej siatkówki plażowej!