Podsumowanie Ferii na sportowo 2017

Podczas ferii zimowych dzieci i młodzież z terenu Gminy Wyrzysk mogła skorzystać z licznych zajęć sportowych organizowanych w ramach „Ferii na sportowo 2017”.

Akcja została zorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wyrzysku we współpracy z WLKS Łobzonka Wyrzysk (tenisa stołowy) oraz Stowarzyszeniem Promocji Kultury i Sportu „Krajna” Wyrzysk (piłka nożna).

Dla uczniów ze szkół podstawowych zostały przeprowadzone treningi piłkarskie, które poprowadzili trenerzy Krajny Wyrzysk – Pan Artur Rózga i Pan Łukasz Boinski. Trening odbywały się dwa razy w tygodniu na hali sportowej w Osieku nad Notecią.

Również do uczniów ze szkół podstawowych skierowane były zajęcia z crossfitu prowadzone przez Pani Sylwię Komase. Treningi odbywały się dwa razy w tygodniu na hali Łobzonki w Wyrzysku.

Trening dla dzieci i młodzieży z zakresu tenis stołowego prowadził Pan Krzysztof Pijanowski z sekcji tenis stołowego WLKS Łobzonka Wyrzysk. Zajęcia dobywały się dwa razy w tygodniu na hali Łobzonki w Wyrzysku.

Zajęcia z piłki siatkowej odbywały się we wtorki i piątki w Wyrzysk oraz poniedziałek, środę i czwartek w Osieku nad Notecią. Trening prowadził Pan Paweł Białczak.