LATO Z SIATKÓWKĄ 2016 zakończone!

We wtorek 30 sierpnia 2016 roku o godzinie 17:00 została podsumowana oraz zakończone akcja „LATO Z SIATKÓWKĄ 2016”

Organizatorem drugie edycji wakacyjnych zajęć z piłki siatkowej był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wyrzysku we współpracy z Gminą Wyrzysk, Powiatem Pilskim oraz sekcją piłki siatkowej TSK Orzeł Osiek Volley Team.

Celem akcji było zachęcenie młodzieży do aktywnego spędzania czasu wolnego – zwłaszcza podczas okresu wakacyjnego. Spotkania o charakterze sportowo-rekreacyjnym skierowane były do dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych. Podczas wakacji zostały przeprowadzone 32 spotkania siatkarskie na Orliku w Wyrzysku oraz hali sportowej w Osieku nad Notecią. Z możliwości spędzania lata z siatkówką skorzystało prawie 50 osób! Trening prowadził instruktor piłki siatkowej Paweł Białczak. 

Na zakończeniu młodzież, która wykazała się największą wytrwałością w uczęszczaniu na treningach została nagrodzona upominkami, które zostały wręczone przez Bogusławę Jagodzińską Burmistrza Wyrzysk oraz Beatę Borowczak Kierownika OSiR Wyrzysk. Specjalne podziękowania za wsparcie akcji należą się Panu Janowi Klinowskiemu z firmy „QUICK-MIX” oraz Panu Piotrowi Mrotkowi z firmy Zakłady Mięsne „Alojzy Mrotek” z Gromadna