Walentynki w stylu fit za nami!

W piątek, 12 lutego br., na hali sportowej OSiR w Osieku nad Notecią odbyła się impreza pn. „Walentynkowe Fitness Party”. We wspólnej zabawie uczestniczyło liczne grono mieszkańców gminy Wyrzysk.

 

Głównym punktem wydarzenia, które zorganizował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wyrzysku, był ponad 2,5 godzinny maraton fitness. Uczestnicy przy energetyzującej muzyce mogli m.in. zatańczyć zumbę i skorzystać z treningu aerobowego. Imprezę uwieńczyło wspólne oglądanie filmu romantyczno-komediowego. Dla dzieci odbyła się z projekcja bajki.

 

Pomysł zorganizowania maratonu fitness wyszedł od Pani Doroty Bonzel, która odpowiedziała na „wyzwanie” Bogusławy Jagodzińskiej – Burmistrza Wyrzyska, ogłoszonym na oficjalnym fanpage’u włodarz gminy z okazji uzyskania 1500 lajków. Dotyczyło ono propozycji na ciekawą imprezę kulturalną lub sportową.

 

Zdrowy posiłek regeneracyjny podczas piątkowego wieczoru zapewnili partnerzy imprezy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łobżenicy, Dar Owocu Józef Pietrzak z Masłowa oraz Sklep Warzywa-Owoce F.H. Anna Kucharska z Wyrzyska.

 

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wyrzysku