Znakomita seria tenisistów Łobzonki trwa

Tenisiści stołowi „Łobzonki” Wyrzysk wygrali w ostatnią niedzielę dwa bardzo ważne spotkania wyjazdowe w III Lidze Mężczyzn i pozostali liderem rozgrywek w grupie północnej notując świetną serię dziewięciu zwycięstw z rzędu.

 

W niedzielnych meczach nasi pingpongiści po bardzo ciekawych i zaciętych pojedynkach pokonali odpowiednio drużyny z Komornik i Ostroroga wynikami 7:3. Do końca pierwszej rundy pozostały jeszcze dwie kolejki, które „Łobzonka” rozegra we własnej hali w niedzielę 13 grudnia z LZS Kuźnicą Żelichowską oraz STS Gamają Rogoźno. Wyrzysk reprezentowali : Pijanowski Krzysztof, Mrotek Marcin, Witczak Łukasz, Witczak Marek, Hałas Wojciech.

29.11.2015 r. 8 kolejka:

 

LKS Wielkopolska II Komorniki – „Łobzonka” Wyrzysk 3:7
( Witczak M. 2 pkt. Hałas W. 2 pkt. Pijanowski K. 1,5 pkt. Mrotek M. 1,5 pkt. )

 

 

29.11.2015 r. 9 kolejka:

 

UKS Nałęcz II Gephouse Ostroróg – „Łobzonka” Wyrzysk 3:7
( Pijanowski K. 2,5 Witczak M. 2,5 Hałas W. 2 )

 

„Wszyscy zawodnicy rozegrali dobre zawody i zwyciężali w końcówkach najważniejszych setów co jest kluczowe. To właśnie wtedy trzeba pokazać swój najlepszy tenis. Z pierwszego miejsca po pierwszej rundzie chcemy się cieszyć po 11 kolejkach dlatego teraz musimy skupić się i robić swoje na treningach. W ostatnich meczach chcemy udowodnić, że pozycja lidera nie jest przypadkowa. Wierzę w swoją drużynę i w to, że przerwa świąteczna będzie dla nas czasem na świętowanie pierwszego miejsca. Przy okazji chciałbym pogratulować w imieniu klubu naszym wychowankom: Wojtkowi, Patrykowi oraz Jakubowi wywalczenia srebrnego medalu w zawodach wojewódzkich reprezentując swoje gimnazjum” – podsumował wyniki zawodnik i trener Łobzonki Krzysztof Pijanowski.

WLKS Łobzonka Wyrzysk