Podsumowanie sezonu mtb w Wielkopolsce

W niedzielę, 11 października 2015 r., w Murowanej Goślinie odbyła się uroczysta gala podsumowująca cykl imprez rowerowych Bike Cross Maraton Gogol MTB 2015. W spotkaniu wzięła udział delegacja zespołu kolarstwa górskiego MTB Wyrzysk Team.

 

Tradycyjnie dwa tygodnie po ostatnim ściganiu odbyła się impreza podsumowująca tegoroczny cykl maratonów rowerowych organizowanych przez Gogol MTB. Na gali nagrodzono najlepszych zawodników, którzy zajęli premiowane miejsca na poszczególnych dystansach i kategoriach. Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Grand Prix Wielkopolski w kategorii M-2 zajął Hubert Semczuk. Dzięki przejechaniu wszystkich maratonów na czołowych pozycjach, reprezentant MTB Wyrzysk Team wywalczył również Puchar Powiatu Poznańskiego.

 

Spotkanie w Murowanej Goślinie było również okazją do zaprezentowania wstępnego kalendarza imprez w nowym roku. Już po raz piąty event zawita do Wyrzyska, a startujący będą walczyli o koszulki Mistrzów Wielkopolski w Maratonie MTB. Las polanowski i Dębowa Góra powitają miłośników „górali” w niedzielę, 5 czerwca 2016 roku. Poprzednia edycja przyciągnęła do Wyrzyska prawie 600 cyklistów.

 

MTB Wyrzysk Team